Canina Winter balzám na tlapky 100ml

 • Značka Canina
 • Produkt č. 84847
 • Další

Speciální balzám na tlapky s bambuckým máslem, včelím voskem a olejem z meruňkových jader, chránící nášlapné polštářky a meziprstí tlapek psa před trvalým promočením a poškozením posypovou solí a inertními materiály v zimním období. Číst dále

Vyprodáno
431 Kč

Popis


Winter balzám na tlapky
 
Speciální balzám na tlapky s bambuckým máslem, včelím voskem a olejem z meruňkových jader, chránící nášlapné polštářky a meziprstí tlapek psa před trvalým promočením a poškozením posypovou solí a inertními materiály v zimním období.
 
Mráz a chlad vysušuje povrch nášlapných polštářků tlapek a činí je tak méně pružnými, s tvrdým, rozpraskaným povrchem, náchylným k poranění. Posypové materiály používané v zimě k ošetření chodníků a silnic ve městech tyto potíže ještě významně zhoršují.
 
Winter balzám na tlapky chrání psí tlapky vůči mokru, mrazu, sněhu a posypové soli tím, že brání vzniku stálého vodního filmu v meziprstí včetně kožních duplikatur (zdvojenin, tzv. plovacích blan). Vrstvička včelího vosku aj. látky v něm obsažené vytvoří na všech ohrožených místech tenký potah, který k nim ani vodu, ani škodliviny aj. nečistoty nepustí. Olej z meruňkových jader a bambucké máslo udržuje zrohovatělý potah nášlapných polštářků vláčným a pružným, což brání vzniku prasklin a různých drobných poranění.
 
Winter balzám na tlapky brání také vzniku zledovatělých kousků sněhu v meziprstí. Pes může i za sněhové pokrývky absolvovat značné vzdálenosti bez rizika jejich vzniku a z nich plynoucích pohybových potíží. To je velmi důležité především pro tažné saňové psy, ale i psy lovecké, záchranářské (zejména lavinové) i služební v akci, ale také pro všechny městské psy.
 
Přísada oleje z tzv. čajovníku (Tee Tree Oil, TTO z listů rostliny Melaleuca alternifolia) a nimbového oleje (Nemm Oil z rostliny druhu zaderah hladký, Melia azaderah, syn. Azadirachta indica) brání olizování a okusování svědících nebo pálících míst na tlapkách a předchází tak ještě rozsáhlejšímu podráždění. Navíc předcházejí oba oleje obsahem léčivých látek příp. infekci a následnému zánětu.
 
Obsah:
100 ml
 
Složení:
Žlutá vaselina (vaselinum flavum), tekutý parafin, bambucké máslo (tuk z tzv. máslového stromu, Butyrospermum parkii), minerální olej, polyethylenoxid, včelí vosk, olej z jader meruňky obecné (Prunus armeniaca), hydrogenovaný rostlinný olej, nylon-12, nimbový olej, olej z tzv. čajovníku, vitamin E
 
Winter balzám na tlapky se nanáší na čisté a suché tlapky (na celý povrch nášlapných polštářků a do meziprstí) nejlépe prstem vždy před vycházkou, sportovním výkonem, lovem nebo nasazením do akce za trvalého deště, v zimě, za sněhu a mrazu. Chlad účinnost přípravku nesnižuje a nebrání jeho opětovnému použití.
 
Použití:
K prevenci přesychání nášlapných polštářků tlapek následkem pohybu psa ve stálém mokru, chladu (ve sněhu, na ledu) a v prostředí, kde se v zimě cesty ošetřují solí aj. posypovými materiály.
 

Parametry

Zvíře Kočka
Druh sortimentu Kosmetika a péče
 • Široký sortiment

  Více než 15 000 položek
  skladem k odeslání

 • Doprava zdarma

  Doprava zdarma

  Pro objednávky od 2999 Kč

 • Rychlé Doručení

  Při objednání do 13 hod
  expedujeme stejný den

 • Výdejna SYROVICE

  Pro osobní vyzvednutí
  Syrovice 274

 • Snadná reklamace

  Vaši případnou reklamaci
  vyřídíme obratem a bez řečí